Lininiai rūbai

Tvarus grožis

Susipažink su mumis!

Linai laukuos – tai mūsų įkvėpimas matyti grožį gamtoje ir jį kurti kasdieniniame gyvenime. Rūbelius savo rankomis siuvame iš natūralaus lino. Idėją vystome kartu – mama ir dukra – ir skiriame ją Jūsų šeimoms.

Mylintys

Milda Šlepavičiūtė

Dukra / „Linai laukuos” įkūrėja / Rūbų dizainerė ir marketingo specialistė

Esu gamtą mylintis žmogus. Mano naujas tikslas – pritaikyti gamtos man duotas pamokas kasdienėje veikloje. Kadangi turiu labai mylinčią mamą, kuri yra nepaprasta siuvėja, nusprendėme tai padaryti kartu. Lininiai drabužiai – nauja mūsų aistra!

Birutė Šlepavičienė

Mama / „Linai laukuos” įkūrėja / Siuvėja

Siuvimas yra mano hobis ir profesija jau daugiau nei 40 metų. Drabužius siuvau savo vaikams, dabar siuvu ir anūkams. Esu pasiruošusi nuveikti daug daugiau dėka savo mielos dukros, kuri mane visą laiką įkvepia.

Pasiklydę laukuose

Kodėl „Linai laukuos“? Tai pavadinimas, pasakojantis istorijas, kupinas šilumos, rūpesčio ir meilės. Visa mūsų šeima iš kartos į kartą augo gamtos ir laukų apsuptyje mažame Lietuvos kaimelyje. Mums tai buvo ta vieta, kur mokėmės vaikščioti, klausėmės paukščių muzikos, gėrėme šviežias sultis, rinkome uogas, bėgiojome pievomis basi ir visada jautėmės mylimi. „Linai laukuos“ – tai kelionės tęstinumas

Natūralūs

Lininiai audiniai yra vieni seniausių pasaulyje. Lietuvių liaudyje linas buvo laikomas šventu augalu, minimas seniausiose lietuvių liaudies dainose. Lininis audinys savo ryšiu su žeme primena laikus, kai gyvenimas daugiausia vyko laukuose, arti gamtos ir natūralumo.

Savo veikla mes siekdame perteikti natūralų gamtos ir žmogaus ryšį, atsigręždami į savo šaknis. Tikime autentiškumu ir natūraliu grožiu, todėl kuriame lininius gaminius taip, kad jie perteiktų tai, kas yra mūsų širdyse…

Tvarūs

Linas yra stipriausias pasaulyje natūralus pluoštas ir yra daug patvaresnis nei medvilnė. Po kiekvieno skalbimo lino audinys minkštėja ir tampa mažiau glamžus. Lino audinys metams bėgant ne tik nepagelsta, bet darosi vis baltesnis ir švelnesnis. Be to, po kiekvieno skalbimo lininis audinys suminkštėja ir tampa mažiau susiraukšlėjęs. Linas yra natūralus ir 100% ekologiškas audinys. Tai gaminys be atliekų, neteršiantis gamtos.

Įkvėpti šių nuostabių lino savybių, nusprendėme atidaryti savo tvarią parduotuvėlę „Linai laukuos“. Priešingai nei „greitoji mada”, mes remiamės atsakingos ir apgalvotos aprangos principu. Mūsų lininiai rūbai yra ilgaamžiai ir tvarūs, naudojami jie ne prastėja, o priešingai – tampa dar gražesni. Tikime, kad mūsų „lėtos mados“ ir apgalvoto pirkimo idėja pasieks jūsų širdis ir džiugins ilgai išliekančiu grožiu.

Atsakingi

Lininiai audiniai, kuriuos naudojame siūdami drabužius, yra tiekiami iš etiškų ir aplinkai draugiškų tiekėjų Lietuvoje. Mūsų linas yra minkštas ir patogus naudoti. Taip pat jį saugu naudoti kūdikiams, vaikams ir žmonėms, turintiems odos problemų.

Mūsų naudojamas linas turi OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikatą. Oeko-Tex® 100 standartas yra visuotinai pripažintas tarptautinis ekologinis standartas, sukurtas Austrijos tekstilės instituto (OTI) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenšteine. Produktai, pažymėti Oeko-Tex® 100 ženklu, neturi neigiamo, žalingo poveikio vartotojams. Oeko-Tex® 100 standartas nustato griežtus kenksmingų medžiagų kiekius tekstilės gamyboje.

Dirbantys su meile

Visi mūsų rūbai yra iki smulkiausių detalių apgalvoti ir pasiūti su meile ir rūpesčiu mūsų „Linai laukuos” komandos narių rankomis čia – Lietuvoje.